Косівщина туристична

Косівщина – край оспіваний в піснях і легендах. Кожному, хто відвідав нашу гостинну землю, важко забути красу зелених верхів Карпат.

Гостей нашого краю полонять запашні ліси, шовкові трави, сріблясті водоспади, квітучі полонини, працелюбні та мудрі гуцули – господарі цього чарівного краю.

Ще на початку XX століття Косів був популярним курортним містечком, куди приїздили на відпочинок гості з цілої Європи.

Люди, які тут живуть, як і заведено в горах, завжди раді гостям у своїй хаті. Може тому гуцульська горілка така п’янка, а страви такі смачні.

Про гуцульську гостинність можна ще довго розповідати, але найкраще переконатися самому, побачити все, помацати руками, скуштувати та ще й додому привезти, та на полицю покласти! І не думайте, що це так важко зробити, просто треба відважитись і сказати собі: «Ну, все, досить цього міста, їду в Карпати!»

А тут на вас чекають незабутні враження: купання в чистих гірських річках з каскадами водоспадів, пішохідні та велосипедні мандрівки горами. Ви будете мати можливість побувати на найвищих гірських вершинах Карпат, скуштувати бринзи та вурди в гуцульських колибах, здійснити прогулянку верхи на гуцульському коні, відвідати музеї, побувати в гостях у народних майстрів.

На вас тут чекають не тільки літній відпочинок, але й незабутні зимові свята з щедрівками і колядками, катанням на лижах та санях.

Гірські лижі – один з найпопулярніших зимових видів відпочинку в Карпатах. Це чудова можливість відпочити з друзями чи з сім’єю, насолодитись цілющим морозним повітрям гір, оглянути засніжені краєвиди зимових Карпат.

До послуг туристів – три гірськолижні бази. Одна з них знаходиться в Косові на горі Михалковій – найвищій вершині гір, що оточують півколом наше місто (812 м над рівнем моря). Місцевість характеризується як унікальний кліматичний курорт Карпатського рекреаційного району.

Гостей нашого краю чекають 16 туристично-оздоровчих закладів, 45 приватних осель зеленого туризму.

Share

Comments are closed.

Архів публікацій