Визначна постать Гуцульщини

17 вересня Косівщина вшановувала 158-у річницю з дня наро¬дження Михайла Павлика — видатного громадсько-політичного діяча, публіциста, письменника.

Працівники та директор Косівської центральної районної бібліотеки, голова Косівського районного товариства «Просвіта», а також кращі учні Косівської гімназії поклали квіти до підніжжя пам’ятника нашого земляка.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять письменника. Перед присутніми виступили директор Косівської ЦРБ Я. В. Семанишин і голова районного товариства «Просвіта» Б. Я. Глібчук, які розповіли про великий внесок у історії краю, який зробила ця особистість. Михайло Павлик належить до тих людей минулого, без імені яких історія нашого суспільного руху здавалась би сухим переліком подій. Його суспільно-громадська, журналістська і організаторсько-видавнича діяльність припадає на останню чверть XIX і перше десятиліття XX століття.

Літературна, публіцистична, громадсько-політична діяльність Михайла Павлика служить прикладом для нас і прийдешніх поколінь.

Не забуваймо своїх земляків! Пам’ятаймо, що вони відстоювали ідеї нашого щасливого сьогодення.

Г. КІКОТЬ,
бібліотекар Косівської ЦРБ.

Share

Comments are closed.

Архів публікацій