Наша бібліотека — найкраща

Кутська бібліотека-філія Косівської центральної бібліотечної системи виборола гран-прі в обласному конкурсі «Краща сільська бібліотека 2011 року», який проводився з ініціативи і під егідою управління культури облдержадміністрації та обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка. Бібліотеку-переможницю очолює Марія Петрівна Юревич.

Наші збирачі і популяризатори книг залишили позаду себе аж 642 читальні, які теж змагались за звання кращої книгозбірні Прикарпаття. Кутчанам вдалось вразити членів компетентного журі змістовністю та актуальністю наданих для конкурсу матеріалів і творчим підходом, який вони успішно застосовують у повсякденній роботі з читачами.

Окрім диплома, володарі гран-прі отримали ще й конверт, у якому знайшли аж 150 гривень грошової премії. Їх ледве вистачить на придбання двох книг, вартих уваги серйозного читача. Але для переможців конкурсу це не головне. Кутських бібліотекарів тішить, що їхню ефективну інформаційну та просвітницьку діяльність було помічено і відзначено на високому обласному рівні.

А. МУДРИЦЬКА.

Share

Comments are closed.

Архів публікацій