Працює клуб інтелігенції

Вкотре у Косівській центральній районній бібліотеці відбулося засідання клубу інтелігенції ім. І.Пелипейка, на якому розглянули ряд питань, зокрема: відзначення 170 років від Дня народження Миколи Лисенка та 85 років від дня народження Параски Плитки-Горицвіт.

Про життєвий шлях і творчий доробок українського композитора, диригента, піаніста, педагога, збирача пісенного фольклору, активного громадського діяча Миколи Лисенка доповів Зіновій Библюк.

Цікаву, змістовну розповідь про народну поетесу і художницю з Криворівні Параску Плитку-Горицвіт підготувала Катерина Сусак.  Зі своїм творчим доробком ознайомила всіх Надія Іванюк. У світ вийшла збірка її поезій «Каштанове намисто», сигнальний примірник якої було представлено присутнім.

А голова Косівської філії Союзу українок Анна Богдан розповіла про зустріч союзянок з головою облдержадміністрації Михайлом Вишиванюком та шляхи реалізації намічених планів.

Варто зазначити, що на засіданні клубу був присутній заступник голови РДА Володимир Совіздранюк. Володимир Ярославович розповів про напрацювання влади району, щодо вшанування в районі пам’яті Тараса Мельничука, Остапа Селянського, Олекси Волянського, Миколи Шкрібляка, родини Шкрібляків-Корпанюків і побажав залучати до своєї діяльності молодь, виховувати її в українському дусі, передавати свій досвід.

Засідання клубу інтелігенції ім. І.Пелипейка відбувається кожної останної середи місяця о 15 годині у приміщенні центральної районної бібліотеки.

Марія ПРОРОЧУК,
член клубу.

Share

Comments are closed.

Архів публікацій