День матері в селі Город

У травні в Україні відзначають декілька шанованих та відомих свят, серед яких День Матері — найбільш зворушливе для кожного серця тому, що кожен з нас від народження несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами. Вона завжди зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде щиро леліяти свою дитину.

В селі Город з нагоди свята 13 травня в народному домі відбулося Свято Матері, на яке були запрошені почесні гості: мами і бабусі. Яскраво оформлений зал прикрашений домашніми оберегами — вишитими рушниками. Завідуюча сільською бібліотекою-філіалом оформила книжкову виставку «Благословенна жінко, ти на всі світи», на якій розміщені книги українських письменників, що висвітлюють образ української жінки – гордої, діяльної і водночас ніжної, люблячої, турботливої матері, берегині сімейного вогнища.

Святковий настрій подарували присутнім учні ЗОШ І-ІІ ст. села Город. Лунали чудові пісні та вірші про маму у виконанні юних талантів, сміх і жарти були адресовані матерям. Під звуки пісні «Мої батьки» з квітами в руках діти дарували матерям квіти. Цього дня учасники були дуже активні і найголовніше намагалися бути чемними та слухняними.

По закінченню свята учні відвідали сільську бібліотеку. Бібліотекар ознайомив учнів з внеском жінок-українок в історію, науку, культуру та освіту. Окрасою української нації стали Маруся Чурай, Настя Лісовська, Леся Українка, Марійка Підгірянка та ін.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів публікацій