Зустріч з поетами Буковини Мирославом і Мар’яном Лазаруками

В рамках Всесвітнього дня поезії в Косівській ЦРБ відбулася зустріч з поетами Буковини Мирославом і Мар’яном Лазаруками.

Вступне слово сказав директор районної бібліотеки Семанишин Я.В. В затишній літературно-мистецькій світлиці він привітав шановних гостей.

Аделя Григорук – старший науковий співробітник науково-дослідницької лабораторії «Гуцульська етнопедагогіка і гуцульщинознавство» Національної академії педагогічних наук України, заслужений працівник освіти України, розповіла про життєвий і творчий шлях Мирослава і його сина Мар’яна Лазаруків.

Ніна Каверіна-Васильченко, аспірантка ЧДУ ім. Ю. Федьковича, з теплотою говорила про цих надзвичайно талановитих літераторів. Мирослав Лазарук — заслужений діяч мистецтв України, головний редактор літературного журналу «Буковинський журнал», відзначений літературними преміями П. Тичини,  І. Нечуя-Левицького, лауреат літературної премії «Карпатська корона», завідувач музею Володимира Івасюка в м. Чернівці, працює разом з сином на чернівецькому радіо. Він автор книг: «Коломия», «Ночі з амазонками», «Цісарська дорога», «Через терни до любові» та ін…

Син Мар’ян Лазарук – кандидат історичних наук, почав писати поезію в студентські роки. Видав 2 книги: «Руки сіяча», «Черн: зухвалі візії». Ці збірки автор подарував Косівській бібліотеці.

Літератори читали свою поезію, а присутні ставили їм запитання. Поетична зустріч проходила у формі діалогу. Косівські письменники: Микола Близнюк, Василь Шкурган, Володимир Бойчук побажали своїм колегам по перу творчого натхнення і підкорення нових літературних вершин.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів публікацій