Пам’яті Володимира Григорака

Видавництво «Писаний камінь» випустило в світ збірку віршів Володимира Григорака «Вічноцвіт Черемшини». Книжка вмістила 118 віршів. Післямову до цієї книги написала Марія Равшер «Його солодка мука», в яких скупими рядками окреслено постать поета-краянина, колись широко знаного в Україні автора сотень пісень, що постійно звучали на радіо й телебаченні, виконували на концертах відомих співаків і знаменитих художніх колективів.

2 серпня у Світлиці центральної районної бібліотеки м. Косова, на честь річниці світлої пам’яті поета-пісняра Володимира Григорака, відбулись літературні читання і презентація книги «Вічноцвіт Черемшини». Цю зустріч організували Марія Равшер, дружина поета Олена Григорак і заступник голови Косівського товариства «Гуцульщина», поет Василь Шкурган. На заході були присутні й онучки Володимира Григорака – Софія та Анастасія, яким дідусь разом із віршами, що вражають до глибини серця, передав уміння бачити і відчувати красиве.

Поет Микола Близнюк згадав спільні зустрічі, відзначив, що Володимир Григорак був щирим як у слові, так і у житті. Заслужений працівник освіти Аделя Григорук відзначила велике значення поезій Володимира Григорака у пісенній творчості.

Ровесниця і подруга Володимира Юрійовича, колишній директор Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Катерина Сусак до 75-річчя поета, яке відзначатимуть 11 вересня, запропонувала створити спеціальний фонд. Його кошти пішли б на видання неопублікованих творів Володимира Григорака.

Заслужений вчитель Ольга Курищук зізналася, що, читаючи збірку «Вічноцвіт Черемшини», зачарувалася віршами і відкрила для себе багато нового.

Поміж виступів гостей вдало вплелися і самі поезії Володимира Григорака. Їх декламували ініціатори заходу та онучки поета.

Share

Comments are closed.

Архів публікацій