Чергове засідання клубу інтелігенції

8 серпня 2013 року в приміщенні Косівської центральної районної бібліотеки відбулося чергове засідання клубу Інтелігенції. На засіданні розглядались такі питання:

  • 85 років від дня народження Ігоря Пелипейка, заслуженого працівника освіти України, відомого краєзнавця з м. Косова, автора багатьох видань про Гуцульщину;
  • 130 років від дня народження Осипа Назарука, громадсько-політичного діяча, письменника, журналіста і публіциста, автора історичних книг «Роксолана» і «Осмомисл»;
  • Інформація про Міжнародний конгрес Союзу українок.

Працівники відділу обслуговування організували книжкову виставку видань І.А. Пелипейка, та книг про нього. Бібліотекар ЦРБ Галина Кікоть провела огляд літератури і зробила інформаційну довідку про життєвий і творчий шлях відомого краєзнавця.

Голова Косівського осередку Союзу українок Г.С. Богдан розповіла про Міжнародний форум Союзу українок, який відбувся 18-19 серпня у м. Львові.

На засіданні клубу також виступив науковий працівник НПП «Гуцульщина» Л.М. Держипільський. Присутні вшанували пам’ять І.А. Пелипейка хвилиною мовчання.

Share

Comments are closed.

Архів публікацій